Tellimistingimused

Meie e-pood ei avalda kolmandatele isikutele meile usaldatud isikuandmeid.

Tellimuse vormistamisega Ostukorvis saadetakse Teie e-posti aadressile koheselt arve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda. Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted kui ka Teie kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod, kuhu saate makse teha.
Tellimuse täitmise aeg algab arve tasumise päevast. Arve saadame Teile kohe pärast tellimuse vormistamist Ostukorvis. Kui kolme päeva jooksul arvet ei tasuta, lükatakse tellimus automaatselt tagasi ja tühistatakse.

Tarbijal on õigus taganeda lepingust 14 kalendripäeva jooksul, tagastades kaup Müüjale posti teel ja kandes tagasisaatmise kulud. Tagastada ei saa tarbija eritellimuse kohaselt valmistatud kaupa või tooteid mida tarbija on juba kasutusele võtnud või pakendeid rikkunud.
Kui kasutataval esemel ilmnes mingi puudus või defekt, siis on tarbijal õigus nõuda Müüjalt selle eseme parandamist või välja vahetamist või saada hinnaalandust või kauba müügilepingust taganeda vastavalt üldistele reeglitele, mis kehtivad konkreetses riigis defektsete kaupade puhul.

Ostuinfo
Valige välja teile sobiv toode ning klõpsake nuppu "Lisa ostukorvi". Valitud toode liigub siis teie ostukorvi. Ostukorvi valitud toodete hulk ei ole piiratud. Kui olete soovitud tooted ostukorvi sisestanud, siis kontrollige need enne tellimuse kinnitamist veelkord üle. Soovi korral saate enne tellimuse kinnitamist ostukorvi sisu veel muuta ja täiendada. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saate tooteid ostukorvist ka eemaldada.

NB! Kui olete avanud tootelehe ja selle ostukorvi nupul puudub tekst "Lisa ostukorvi", siis kontrollige rippmenüüst teile huvipakkuvat suurust, värvust, kogust vms. "Lisa ostukorvi" tekst puudub nupul juhul kui toode (või ka vastav värvus, suurus, kogus vms) on poes läbimüüdud.

Pane tähele!
Valitud toode teie ostukorvis on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele ostjatele.
Toodete hinnale lisandub ühekordne saatekulu (vastavalt valitud teenuse pakkujale). Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. 

Ostukorvi valitud toodete tellimiseks klõpsake ostukorvi all asuvale nupule "Näita ostukorvi". Seejärel sisestage oma andmed. Juhul kui tellimuse eest maksja ja kauba kättesaaja andmed on erinevad, märkige see kindlasti kontaktandmete väljadele. Kui tellimuse esitaja ja kauba kättesaaja andmed on samad, tehke sisestatud andmete järele vastav märge. Peale seda valige sobiv kättetoimetamise viis. Enne tellimuse esitamist lugege hoolikalt läbi tellimistingimused ja kinnitage palun oma nõustumist, seejärel kinnitage tellimus.  Teie poolt sisestatud e-posti aadressile saabub tellimuse kinnitus.

Ladybel.ee postitab tellitud kauba 2–5 päeva jooksul alates raha laekumisest PET SHOP OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu Eesti laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 2–5 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab Ladybel.ee sellest ostjat. Ladybel.ee ei vastuta postiteenuse poolt tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel ostjani.

Kui soovite teid huvitava toote kohta lisainfot, siis klõpsake huvi pakkuva toote juures nuppu "Küsi lisainfot" ning sisestage oma e-posti aadress ja küsimus.
Kõik küsimused ja ettepanekud on alati oodatud! Palun esitage need meile "Võta ühendust" vormi vahendusel.

Aitäh, et külastasite meie poodi!