Saatmine ja tagastamine

Saatmine

Tellitud kaubad toimetatakse ostjani Eesti piires järgnevalt:

SmartPOST toob kauba teie poolt valitud pakiautomaati (saatekulu 3.80 €). Maksimaalsed mõõtmed: 60 x 60 x 60 cm. Pakiautomaatide nimekirja leiate tellimuse vormistamisel.
Kaup asukohajärgsesse postkontorisse: Eesti Post toob kauba teie elukohajärgsesse postkontorisse (saatekulu 4.80 €). Maksimaalsed mõõtmed: pikim külg kuni 1,5 meetrit, kõrguse ja põhja ümbermõõdu summa kuni 3 meetrit.
Kaup koju kätte: ELS Pluss kuller toob kauba teie poolt määratud aadressile (saatekulu 6.00 €). Maksimaalsed mõõtmed: pikim külg kuni 1,5 meetrit, kõrguse ja põhja ümbermõõdu summa kuni 3 meetrit.
Tulen ise kaubale järgi: vastastikkusel kokkuleppel on võimalik kaup üle anda Tallinnas käest-kätte (mustamäel või kesklinnas) ning sellisel juhul ostuhinnale saatekulu ei lisandu. Kauba kättesaamine tuleb eelnevalt kokkuleppida.
Sobiv saatmismeetod valige tellimuse vormistamise protsessis.

Tagastamine

Kui tellitud toode ei vasta teie ootustele on teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast. Juhul kui valitud suurus ja/või värv ei sobi, saate tellitud kauba välja vahetada sama kaubagrupi toote vastu. Saatekulu ei tagastata.

Kauba tagastamiseks ja/või ümbervahetamiseks tuleb täita kauba tagastamise vorm. Pärast selle täitmist toimetage tagastatav kaup koos pakendi ja kõigi markeeringutega SmartPOSTi või POST24 pakiautomaati või Eesti Posti postkontorisse, kust te kauba kätte saite. Kui kaup toimetati teieni Eesti Posti ELS-i kulleriga, võtke ühendust elukohajärgse postiasutuse kaudu ELS kulleriteenusega ning tellige kuller tagastatavale kaubale järele.

Pane tähele!

  • Vahetuskauba ja tagastatava kauba saatekulud kannab OSTJA
  • Tagastamisele ei kuulu saatekulu, mille ostja tasus tellimuse esitamisel
  • Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult kasutamata tooteid
  • Tagastataval tootel ei tohi olla eemaldatud hinnasilt jms markeeringud
  • Toode tuleb tagastada originaalpakendis
  • Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul pärast kauba tagasijõudmist PET SHOP OÜ-le
  • Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine
  • Pretensioonide esitamine kaupade ja tellimuste kohta toimub Eesti Vabariigi võlaõigusseaduses ettenähtud korras.