BIO CRÈME

E-post
NISUIDUÕLIGA NIISUTAV JA PUSADE TEKKIMIST ENNETAV PALSAM
Hind
Müügihind 14,50 €
SIZE Tooltip
Suurus/Size

Tootja:Ladybel
Kirjeldus

BIO CRÈME – NISUIDUÕLIGA NIISUTAV JA PUSADE TEKKIMIST ENNETAV PALSAM
Karmikarvalised tõud
Esmaklassiline niisutava ja pusade tekkimist ennetava toimega toode sisaldab nisuiduõli, valke ja E vitamiini. Lisaks sobib selle pH tase loomade naha omaga. Šampooni või sooja veega lahjendatud toodet võib kanda otse karvkattele. Seda võib kasutada ka pesujärgse palsamina. Lemmiklooma välimuse eest hoolitsemisel või näituseks ettevalmistamisel aitab toode kiiresti ja tõhusalt lahti saada pulstunud kohtadest, niisutades kuiva karvkatet ja võideldes karvade katkemise vastu.
Toote kolm kasutusvaldkonda:
- hooldab – aitab ennetada karvapusade tekkimist;
- lisab läiget – ennetab karva pulstumist;
- näituseks valmistumine – aitab karvkatet siluda.

KUIDAS KASUTADA:

1) KARVAHOOLDUS: Sega 2 spl Bio kreemi 1/2 liitri sooja veega. Pärast pesemist ja loputamist, pritsi segatud vedelik põhjalikult tervesse karva, seejärel kuivata rätikuga ja föönita karv. See ravi aitab vältida karva pulstumise vastu.
2) PUSADE JA PULSTIDE VASTU: sega 1 osa BIO CREAM 1 osa sooja veega. Masseeri segu korralikult pulstunud karva. Hoia looma käterätiku sees 15 minutit, siis harja karv põhjalikult läbi, seejärel loputa karv. Pritsi Bio Cream-segu karva uute pusade tekkimise vastu.
3) NÄITUSEKS VALMISTUMINE: Bio Cream sobib lisamiseks kõikidesse šampoonidesse, segades 1 osa Bio Cream 20 osa šampooniga. Bio kreem aitab lisada läiget ja viimast lihvi karvale. Sobib eriti hästi koeratõugudele - Yorkshires, afgaanid, Shih-Tzus, Lhasa Apsos ja collied.